pobierz-habit-tracker
Pobierz i wydrukuj

Habit tracker do pobrania i wydrukowania – dwie wersje!

Pod wpływem ostatnich wpisów przygotowałam dla Was bardzo proste i minimalistyczne wersje habit trackerów – do śledzenia swoich nawyków. Obie wersje do pobrania za darmo znajdziecie tu.

Dwie wersje do pobrania

Dla osób lubiących mieć czarno na białym rozpiskę tygodniową przygotowałam wersję tygodniową habit trackera. Wygląda ona tak:

Dla osób, które lubią mieć wszystko na jednej stronie powstał habit tracker miesięczny. Wygląda tak:

Kwadraty służą do odznaczania wykonanego nawyku/ czynności nad którą chcemy pracować i o której habit tracker ma nam przypominać. O funkcji i zaletach habit trackera pisałam już TUTAJ. Zachęcam do odświeżenia sobie wpisu. Osoby, które nie mają ochoty ich drukować zachęcam do użycia ich jako szablonów, które można nanieść do swojego bullet journala albo dziennika.

Nie macie pomysłu co możecie monitorować? Inspirację zaczerpnijcie z TEGO WPISU. 

Jest to lista nawyków, które można monitorować w habit trackerze.

Oba habit trackery do pobrania w pdf znajdziecie TU.

Życzę udanej zabawy i skutecznego śledzenia nawyków.

***

Materiały do pobrania publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Wykorzystanie ich w celach zarobkowych lub rozpowszechnianie pod innym nazwiskiem i bez zgody autora jest zabronione. Materiały powstają na użytek własny Czytelników bloga Poukładana.pl i nie są przeznaczone na sprzedaż. Niniejsza publikacja może być rozprowadzana i kopiowana wyłącznie w formie dostarczonej przez autora bloga. Zabronione są jakiekolwiek zmiany w zawartości publikacji bez pisemnej zgody autora.  

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *