Zapisz się na newsletter!

Żeby się zapisać na newsletter wypełnij poniższy formularz. To tylko chwila, a po potwierdzeniu maila otrzymasz dostęp do powyższych ebooków. Super przydatne, proste w obsłudze i co najważniejsze: działają i pomagają w zarządzaniu czasem i budowaniu zdrowych nawyków. Oczywiście pod warunkiem, że nie leżą na półce :D

* pola wymagane
Zgoda na otrzymywanie wiadomości

Dlaczego warto? Bo na sam początek dostajesz 2 wyjątkowe prezenty.

Pierwszy prezent: ebook „50 prostych rzeczy”, który roboczo nazywam „50 lifehacków Poukładanej” :) to proste nawyki, które zwiększają produktywność i ułatwiają życie. Nie będę kryć: dzięki nim zyskasz trochę czasu, ale też ogarniesz dużą ilość obowiązków domowych. Są to wskazówki zarówno z zakresu produktywności, zarządzania sobą w czasie jak i rytualizacji codzienności. Proste – sprawdzone metody, które warto wprowadzić.

Drugi prezent to ebook: 53 wskazówki Jak oszczędzać pieniądze? Czyli moje proste i sprawdzone sposoby na sensowne oszczędzanie. Część z nich jest dość oczywista, ale część Cię na pewno zaskoczy. Są tu wskazówki dla absolutnego świeżaka w oszczędzaniu jak i bardziej doświadczoną osobę.