Buduj zdrowe nawyki! Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem online.

Kurs “Buduj zdrowe nawyki” przygotowałam z myślą o osobach, które przy pomocy małych kroków chcą odmienić swoje życie i realizować cele, które są dzisiaj poza ich zasięgiem.

Zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs powstał z myślą o osobach:

 • … które chcą “coś” zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, co to powinno być ani jak się za to zabrać. Kurs poprzez konkretny plan i listę kontrolną pozwoli Ci wprowadzić najlepsze nawyki do Twojego życia i zmieniać je krok, po kroku. Bez szoku, w zdrowy i sprawdzony sposób, który prowadzi do widocznych rezultatów.
 • … którym się nie chce. Wiedzą, że powinny coś ze sobą zrobić, chcą coś zmienić, ale na samą myśl, że trzeba działać tracą energię i zapał. Kurs zawiera w sobie test psychologiczny, który pozwoli określić, które metody są dostosowane do Twojej osobowości i charakteru. Mówiąc krótko: zechce Ci się dokonać tej zmiany!
 • … które nie kończą tego, co zaczęły! Dzięki codziennemu systemowi “przypominajek” i wsparciu grupy nie będziesz w stanie przerwać budowania nawyku, a stąd tylko jeden krok do zmiany.
 • … które potrzebują jasnych instrukcji: co i jak mają zrobić, by odnieść sukces. Prościej się nie da! Otrzymasz cały zestaw zdrowych nawyków i instrukcję jak je wprowadzać. Najlepsza instrukcja, to taka w której krok po kroku dostajesz informację jak osiągnąć cel.
 • … które przy pomocy nawyków chcą zyskać czas, by przeznaczyć go na to, co kochają. Nawyki budują schematy. Schematy powodują oszczędność czasu i pokażę Ci jak to konkretnie działa. A później ułożymy schemat dostosowany do Twojego planu dnia. Tylko pamiętaj: to Ty wybierasz na co, go przeznaczysz. Wolny czas musisz zaplanować sama :D
 • … które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia! Kurs pokazuje w prosty sposób jak to zrobić. Wskazuje dobre, zdrowe nawyki i opisuje całą strategię działania, wprowadzania nawyku i podtrzymania go tak, by stał się automatyczny. A na samym końcu dzięki prowadzącemu i pozostałym kursantom nie masz możliwości by przerwać nawyk i się poddać. 100% motywacji i chęci działania!

Uzyskasz wiedzę i motywację niezbędną do zmiany nawyków z obszarów:

Co składa się na kurs?

PROGRAM KURSU

 1. NAWYKI
 2. METODY WPROWADZANIA NAWYKÓW
 3. PUŁAPKI W CODZIENNOŚCI
 4. ZŁE NAWYKI
 5. TWÓJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY a BUDOWANIE NAWYKÓW
 6. MONITOROWANIE NAWYKÓW I LISTA KONTROLNA
 7. TWÓJ SCHEMAT DNIA
 8. ZDROWE NAWYKI – nawyki ludzi sukcesu
 9. WPROWADZAMY I UTRWALAMY NAWYKI
 10. BONUS DLA MAM:
  Najlepsze nawyki przy dziecku. Jak sobie ułatwić życie będąc mamą?

2 BONUSOWE LEKCJE w WERSJI VIP:

 1. Jak znaleźć motywację do działania?
 2. Jak walczyć z prokrastynacją?

***

Zapisz się na listę osób zainteresowanych a nie przeoczysz!

Kurs startuje 15. czerwca i będzie w sprzedaży od 6. czerwca do północy 13. czerwca. Kolejna edycja planowana jest dopiero na początek stycznia 2020. Dlatego już dziś zyskujesz możliwość zapisania się na listę osób zainteresowanych.

Opcja ta jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Pozwoli mi przypomnieć Ci o kursie w pierwszej kolejności, kiedy tylko pojawi się w sprzedaży.

Dodatkowo zapewni indywidualny kod rabatowy w wysokości 10%! Wszystko to otrzymasz po wypełnieniu poniższego formularza!