Buduj zdrowe nawyki! Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem online.

Kurs “Buduj zdrowe nawyki” przygotowałam z myślą o osobach, które przy pomocy małych kroków chcą odmienić swoje życie i realizować cele, które są dzisiaj poza ich zasięgiem.

Zastanawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

Kurs powstał z myślą o osobach:

 • … które chcą “coś” zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą, co to powinno być ani jak się za to zabrać. Kurs poprzez konkretny plan i listę kontrolną pozwoli Ci wprowadzić najlepsze nawyki do Twojego życia i zmieniać je krok, po kroku. Bez szoku, w zdrowy i sprawdzony sposób, który prowadzi do widocznych rezultatów.
 • … którym się nie chce. Wiedzą, że powinny coś ze sobą zrobić, chcą coś zmienić, ale na samą myśl, że trzeba działać tracą energię i zapał. Kurs zawiera w sobie test psychologiczny, który pozwoli określić, które metody są dostosowane do Twojej osobowości i charakteru. Mówiąc krótko: zechce Ci się dokonać tej zmiany!
 • … które nie kończą tego, co zaczęły! Dzięki codziennemu systemowi “przypominajek” i wsparciu grupy nie będziesz w stanie przerwać budowania nawyku, a stąd tylko jeden krok do zmiany.
 • … które potrzebują jasnych instrukcji: co i jak mają zrobić, by odnieść sukces. Prościej się nie da! Otrzymasz cały zestaw zdrowych nawyków i instrukcję jak je wprowadzać. Najlepsza instrukcja, to taka w której krok po kroku dostajesz informację jak osiągnąć cel.
 • … które przy pomocy nawyków chcą zyskać czas, by przeznaczyć go na to, co kochają. Nawyki budują schematy. Schematy powodują oszczędność czasu i pokażę Ci jak to konkretnie działa. A później ułożymy schemat dostosowany do Twojego planu dnia. Tylko pamiętaj: to Ty wybierasz na co, go przeznaczysz. Wolny czas musisz zaplanować sama :D
 • … które chcą wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia! Kurs pokazuje w prosty sposób jak to zrobić. Wskazuje dobre, zdrowe nawyki i opisuje całą strategię działania, wprowadzania nawyku i podtrzymania go tak, by stał się automatyczny. A na samym końcu dzięki prowadzącemu i pozostałym kursantom nie masz możliwości by przerwać nawyk i się poddać. 100% motywacji i chęci działania!

KURS: z czego się składa?

PROGRAM KURSU

 1. NAWYKI
 2. METODY WPROWADZANIA NAWYKÓW
 3. PUŁAPKI W CODZIENNOŚCI
 4. MONITOROWANIE NAWYKÓW I LISTA KONTROLNA
 5. TWÓJ SCHEMAT DNIA
 6. TWÓJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY a BUDOWANIE NAWYKÓW
 7. ZDROWE NAWYKI i wskazówki: jak je wprowadzać?
 8. WYBIERAMY SWOJE NAWYKI I DZIAŁAMY!

***

Zapisz się na listę osób zainteresowanych a nie przeoczysz!

II edycja kursu startuje WE WRZEŚNIU 2019 i będzie w sprzedaży dopiero 1.09. Kolejna III edycja planowana jest dopiero na początek stycznia 2020. Dlatego już dziś zyskujesz możliwość zapisania się na listę osób zainteresowanych.

Opcja ta jest całkowicie darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Pozwoli mi przypomnieć Ci o kursie w pierwszej kolejności, kiedy tylko pojawi się w sprzedaży.