ludzie-sukcesu
Podcast

#4 podcast – Nawyki ludzi sukcesu: co robią przed śniadaniem?

Wszyscy mamy tyle samo czasu i przeznaczamy go na te same czynności. Sami widzimy, że są wśród nas ludzie, którym udaje się zrobić więcej. Nie naciągają doby tylko skuteczniej działają w tych 3 obszarach działania. Budują zdrowe nawyki, tam gdzie to istotne i kluczowe dla ich celów. Pokazują, że można prościej… Jakie to obszary i co konkretnie robią? Poznaj ich nawyki.

To, co robisz codziennie ma moc…

… a ludzie sukcesu wiedzą, że codzienne działanie z perspektywy czasu przynosi gigantyczny efekt. To jak z każdą czynnością. Dokładając jedną cegiełkę dziennie po roku masz ścianę złożoną z 365 cegieł. Pisząc codziennie 100 słów po roku masz 36 500 słów. (Praktycznie jest to powieść gotowa do wydania.) Mówiłam już o tym w #3 odcinku podcastu Można Prościej (posłuchasz go TUTAJ) – każda duża czynność rozłożona na małe kroki jest do przełknięcia. Warto uczynić z tego swój nawyk i każdą ważną rzecz zaczynać z samego rana. Jest to strategia „jak zjeść słonia?” (Jeśli jeszcze jej nie znasz to koniecznie posłuchaj drugiego odcinka podcastu.)

3 obszary działania i zdrowe nawyki

Wystarczy konsekwencja i odpowiednie rozplanowanie w tych 3 obszarach. Zmień swoje poranki i wieczory. W podcaście podpowiadam Ci jak to zrobić. Mówi się, że jesteś sumą cech 5 osób, z którymi widujesz się najczęściej – może warto skorzystać ze wskazówek zebranych od najlepszych i poprawić to, co robimy codziennie?

Polecam Ci książkę Laury Vanderkam: Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem?

Znajdziesz w niej dużo więcej podpowiedzi jak usprawnić swoje życie, jak zmodyfikować plan dnia i weekendu by osiągać więcej. Jest to rzecz na którą Cię uczulam. Ludzie sukcesu mają mocno odmienne podejście do życia. Wszystkich nas łączy dążenie do szczęścia i nawyki, które stosujemy na co dzień.

W podcaście wspominam o tych wpisach:

Podcastu możesz wysłuchać tutaj:

Listen to „Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem?” on Spreaker.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *