blokowanie-skutecznosci
Podcast

#2 – 4 MITY, które blokują Twoją skuteczność.

Masz wrażenie, że robisz bardzo dużo, ale wciąż nie realizujesz swoich celów? Ten odcinek jest właśnie dla Ciebie. Omawiam w nim 4 mity produktywności, które powodują, że tak naprawdę sami kopiemy pod sobą dołki. Zastanowimy się co blokuje Twoją skuteczność. Wszystkie znajdziesz w książce pt. „Jedna rzecz” – G. Kellera, którą Ci gorąco polecam. Jeśli miałabym Cię zmotywować do przeczytania jednej, jedynej książki z zakresu zarządzania to byłaby to bez wątpienia ta książka.

Co jeszcze blokuje Twoją skuteczność? Polecam Ci ten wpis by się o tym przekonać (15 sposobów na zabicie produktywności. Który blokuje Ciebie?). Dodatkowo, trochę więcej podpowiedzi znajdziesz TUTAJ (12 rzeczy, które trzyma Cię w miejscu i nie pozwala działać).

Troszkę więcej o tym jak realizować swoje cele pisałam TUTAJ.

Zapraszam do słuchania, wystarczy kliknąć :)

“Można prościej” to podcast, w którym podpowiem Ci jak osiągnąć więcej robiąc mniej by mieć czas na to, co kochasz.

Kilka dodatkowych słów

Słowem małego uzupełnienia dodam, że bardzo często to my sami blokujemy swoją skuteczność. Chcemy wziąć na siebie za dużo, mimo, że doskonale wiemy ile jesteśmy w stanie udźwignąć. A później jesteśmy zaskoczeni, że nam się nie udało. Nie uda się jeśli sami będziemy sabotować swoje działania.

Ale też żeby być skutecznym trzeba wiedzieć dokąd zmierzamy i co tak naprawdę kryje się za naszym celem. Co chcemy osiągnąć i jak to zrobić? I czy przypadkiem ten cel nie jest takim trochę oszustwem, bo nie do końca mamy pomysł na to, co chcemy robić? Warto się nad tym zastanowić.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *