Pobierz i wydrukuj

Plan posiłków na tydzień zgodny z dietą dr Dąbrowskiej.

Plan posiłków do pobrania dla chętnych, opracowany na podstawie przykładowego postu dr Dąbrowskiej i przepisów z jej książki. Nie myślałam o tym by go opublikować, ale zostałam o to poproszona przez swoje czytelniczki na jednej z grup.

Zanim ściągniesz

Jest to dieta przykładowa, sama jej przestrzegałam, o czym pisałam w TYM wpisie. Jakie zmiany spowodował w moim życiu post pisałam również TUTAJ. Ameryki nie odkryłam. Wszystkie przepisy można znaleźć w książce dr Dąbrowskiej. Dostosowałam jedynie menu do swoich potrzeb i nie mam do tego jadłospisu żadnych praw. Dzielę się nim na zasadzie wygody. Zrobiłam tabelkę z której sama korzystałam i ułatwiam jej pobranie, by każdy miał możliwość wydrukowania i korzystania z niej.

Samo planowanie posiłków i jedzenie zgodnie z rozpiską jest dla mnie bardzo ważne nie tylko w związku z dietą, ale generalnie ze względu na ułatwianie sobie życia. Pisałam o ogromnych zaletach planowania posiłków w TYM WPISIE. I będę Cię do tego namawiać niezależnie od tego czy jesteś na diecie czy nie. Planowanie ma sens.

Zastanów się również czy zmiany, które chcesz wprowadzać na pewno są Ci potrzebne? A może jednak nie dotyczą Ciebie tylko są pełne oczekiwań innych? Zobacz jak dużo taka wiedza daje – pisałam o tym TUTAJ.

Plan posiłków można pobrać TUTAJ – jest w pliku pdf.

Wydrukuj i powieś w widocznym miejscu.

Bon apetit:)!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *