plannery-posilkow-do-druku-pobierz
Pobierz i wydrukuj

Planner posiłków – do pobrania za darmo.

Pobierz darmowy planner posiłków tygodniowych wraz z listą posiłków awaryjnych. O tym jak z niego korzystać, jakie są jego plusy i do czego służy pisałam tutaj.

Do pobrania są 2 szablony: w wersji minimalistycznej i standardowej. Oba do samodzielnego uzupełnienia – dostosuj go do swoich potrzeb i umieść w miejscu widocznym dla wszystkich. Świetnie sprawdzi się na lodówce.

Lista posiłków awaryjnych (tak ją nazywam) jest dodatkowym uzupełnieniem plannera – pozwala rozwiązać problem planowania posiłków.

Chcesz poznać moje inne sprawdzone sposoby na oszczędzanie? Zajrzyj do tego wpisu – to aż 53 wskazówki na oszczędzanie.

Mam dla Ciebie jeszcze 1 prezent: pobierz sobie za darmo tygodniowy plan posiłków – jeśli nie masz pomysłu na obiad sprawdzi się idealnie!

Chcesz wiedzieć jak dzielimy się z moim Mężem obowiązkami i finansami? Zajrzyj TUTAJ.

Aby pobrać wypełnij poniższe pola – link do pobrania przyjdzie na Twój adres e-mail.

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowy planner posiłków

Materiały do pobrania publikowane na stronie są chronione prawami autorskimi. Wykorzystanie ich w celach zarobkowych lub rozpowszechnianie pod innym nazwiskiem i bez zgody autora jest zabronione. Materiały powstają na użytek własny Czytelników bloga Poukładana.pl i nie są przeznaczone na sprzedaż. Niniejsza publikacja może być rozprowadzana i kopiowana wyłącznie w formie dostarczonej przez autora bloga. Zabronione są jakiekolwiek zmiany w zawartości publikacji bez pisemnej zgody autora.  

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *