Szczęście w nawykach – ebook do pobrania.

Przygotowałam coś wyjątkowego. To nie jest zwykły ebook. To 80 stron, które (jeśli nie zrewolucjonizują Twojego życia) to na pewno wniosą w nie inne spojrzenie na kluczowe kwestie. Rozwój, zdrowie, relacje z innymi i przede wszystkim TWOJE SZCZĘŚCIE. 15 kroków do szczęścia to nawyki, które wprowadzone w codzienną rutynę zapewnią Ci lepsze, bardziej świadome, pełne spełnienia i .satysfakcji życie. Możliwe też, że będziesz się częściej uśmiechać. Ale to tylko taki efekt uboczny ;)

Dlaczego powstał ten e-book?

Bo wszystko o czym piszę i zmiany, które wprowadzam sprowadzają się do określonego podejścia do życia. To czym się z Tobą dzielę wdrażam u siebie. Wszystko zostało przetestowane przeze mnie osobiście. To moje podejście do wielu kluczowych dla każdego człowieka treści, którymi chcę się z Tobą podzielić. Chcę Ci pokazać, że życie nie wymaga wygranej w lotto, dobrego, troskliwego partnera, trójki dzieci czy domu na wsi. Szczęście to stan umysłu i to, co robisz na co dzień ma największy sens.

To, co robisz codziennie ma moc – o czym mówię na każdym kroku.

Jest to również temat mojego kursu online – BUDUJ ZDROWE NAWYKI w którym krok po kroku prowadzę Cię w stronę innego życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej – zapraszam Cię tutaj.

Żeby pobrać ebook SZCZĘŚCIE W NAWYKACH wypełnij poniższy formularz. Link do pobrania ebooka zostanie przesłany bezpośrednio na Twój e-mail.D

* pola wymagane
Zgoda na otrzymywanie wiadomości

Interesuje Cię temat nawyków, skuteczności i realizacji celów? Zachęcam Cię do zapoznania się z innymi wpisami na ten temat. Zajrzyj do: