logo-kursu
Zdrowe nawyki

Startuje druga edycja kursu online: Buduj zdrowe nawyki!

Jeśli czytasz mojego newslettera (zapisz się tutaj) to wiesz, że 1 IX startuje kolejna edycja kursu Buduj zdrowe nawyki. Do tej pory kurs ukończyło ponad 130 osób, z czego większość oceniła go bardzo wysoko – ponad 4,8 gwiazdki na 5 możliwych. Tak konkretnie dla kogo jest ten kurs i czemu powstał? Powiem Ci wszystko a przy okazji zgarnij zniżkę ;) Drugiej takiej obniżki nie będzie.

Zniżka -50% w sklepie na hasło NEWS

Zniżka ustawiona jest w sklepie tylko do 5.09 więc nie masz zbyt wiele czasu. Później kurs będzie do kupienia z wyższą ceną i będę szczera: już go na pewno nie obniżę. 89 zł za kurs wart co najmniej parę stówek to bardzo duża obniżka, ale wiem, że sporo osób czekało cierpliwie na kolejną edycję kursu i chciałam je nagrodzić właśnie tak dużym rabatem. Więc bierz i korzystaj i nie marudź, że tylko do 5.09.

Zresztą głęboko wierzę, że kto ma kupić ten kurs i zmienić swoje życie ten to na pewno zrobi i to bez mojej „reklamy”:) Albo chcesz działać albo nie. Ty znasz siebie najlepiej.

Zerknij na film wyjaśniający o czym jest ten kurs, z czym się je i wszystko co musisz wiedzieć na jego temat :)

Właściwie dla kogo jest ten kurs?

Nie będę odpowiadać, że dla każdego, bo to nieprawda. Każdy z nas ma inny styl organizacji. Są osoby, które sobie coś postanowią i po prostu to realizują. I one nie potrzebują takiego kursu. Są też osoby, które chcą wszystko robić na swoich zasadach, chcą wolności, prawa wyboru. Takie osoby mogą, ale niekoniecznie muszą skorzystać z tego kursu. Bo jeśli siedzi w Tobie buntownik to w momencie w którym powiem, że warto zrobić coś „tak i tak” to Ty się tylko wściekniesz. To też nie jest kurs dla Ciebie. Ale dowiesz się jak buntownik zmienia swoje nawyki z tego ebooka.

To kurs dla osób, które chcą przy pomocy zdrowych nawyków realizować się na wielu polach. Chcą się zdrowo odżywiać, biegać, odstawić słodycze ale też wylegiwać na kanapie przed telewizorem albo z książką w ręku. Chcą z powodzeniem być matką, ale też prowadzić własną firmę i dobrze zarabiać a przy tym dużo odkładać. Chcą robić dużo i z niczego nie rezygnować.

Dlaczego „wciskam” Ci takie rzeczy? Czemu mówię, że nawyki pozwalają to wszystko pogodzić?

Bo sama je stosuję i u mnie działają. Uczę Cię tego co wiem, co umiem i co działa. Te dobre nawyki pozwalają mi realizować cele zawodowe i domowe. Mogę być mamą, żoną i blogerką. Mogę podróżować i wciąż zarabiać pieniądze. Ale to wszystko u mnie działa tylko dzięki właściwym nawykom. I tymi nawykami chcę „zarazić” też Ciebie. Pokazać Ci, że przy właściwych nawykach osiągniesz każdy cel.

Jaki plan kursu Ci proponuję?

Wszystkiego dowiesz się z lekcji w powyższym filmiku. Ale to blog, więc tutaj słowo pisane liczy się bardziej.

  • Po pierwsze zrozumiesz czym jest nawyk i jak powstaje. I czemu jest tak szalenie ważny w codzienności. Przez cały kurs omawiam różne nawyki – skorzystaj z konkretnej wiedzy jak je wprowadzić.
  • Uświadomisz sobie jakie błędy popełniasz przy budowaniu nawyków, czyli czemu się nie udaje mimo, że wciąż próbujesz. 
  • Rozprawisz się z wymówkami, które znajdujesz by swoich celów nie osiągać i tak zaplanujesz nawyk, by udało Ci się wdrożyć go w Twoją codzienność. 
  • Dowiesz się też czym jest schemat nawyku i jak taki schemat wprowadzić pomiędzy stałe elementy swojego dnia. Pokażę Ci jak wygląda lista kontrolna nawyku i jak się ją stosuje.
  • Dowiesz się, które zdrowe nawyki warto budować. Przy pomocy prostego psycho-testu poznasz swój typ osobowości, dzięki czemu dostosujesz metody budowania nawyków do swojego charakteru. Będę to podkreślać wielokrotnie: nie można walczyć ze swoją naturą, nawyk stanie się automatyczny jeśli będzie zgodny z nami, naszymi cechami i charakterem. 
  • Dowiesz się też jak monitorować, śledzić swoje nawyki tak by rzeczywiście z Tobą zostały. Pokaże Ci jak korzystam z habit trackera, kalendarza, dziennika żywieniowego i innych metod śledzenia nawyków.
  • Poznasz swój schemat dnia i zobaczysz kiedy najlepiej wkomponować w niego swój nowy nawyk. Przy okazji rozprawimy się też z mitem braku czasu. W końcu zrozumiesz, że masz czas ;)
  • I na koniec wybierzesz swoje własne nawyki, wkomponujesz je w schemat dna tak by ułatwić ich realizację i zaplanujesz to, co chcesz dzięki nim osiągnąć. 

Wszystko bardzo dokładnie zostało opisane na stronie kursu – o TUTAJ.

Kurs możesz kupić w sklepie – dane do logowania uzyskasz w ciągu paru godzin od opłacenia kursu. Obowiązują 2 metody płatności: przelew tradycyjny i przelew online. Ty wybierasz jak wygodną dla Ciebie formę zapłaty.

Jeśli nie chcesz kupować kursu, ale interesuje Cię jego tematyka zerknij do sklepu na ebook BUDUJ ZDROWE NAWYKI. To papierowa wersja kursu, do samodzielnej pracy, bez filmików, bez niektórych dodatkowych materiałów. ALE jest super konkretna i treściwa, dla wzrokowców idealna i też zbiera bardzo dużo pozytywnych recenzji. Zajrzyj chociaż do pierwszego rozdziału, który możesz pobrać za darmo:) (Zapisz się na newsletter a przyjdzie do Ciebie bezpośrednio na maila!)

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *