lista-zadan-na-swieta
Pobierz i wydrukuj

Świąteczna lista zadań do pobrania i wydrukowania

Mówiłam Ci już, że uwielbiam listy? Ale tylko takie, które realnie przekładają się na moje życie i nie służą wyłącznie temu żeby odciągnąć mnie od celu. Moje listy są przydatne, konkretne i możliwe do zrealizowania. Dokładnie taka jest moja świąteczna lista zadań: pobierz i wydrukuj, korzystaj i dziel się z innymi.

Świąteczna lista zadań

Przygotowałam dla Ciebie dwie wersje: jedna ładniejsza, kolorowa, z powodzeniem można umieścić ją w centrum dowodzenia jako element dekoracyjny. Centrum dowodzenia to dla mnie główna tablica informacyjna w domu. W wielu domach jest to po prostu lodówka. Zajrzyj do wpisu o strefach i kącikach i zainspiruj się by przeorganizować swoją przestrzeń.

Druga, w wersji minimalistycznej, czarno-białej pozwoli Ci zaoszczędzić tusz ;) (Dusza nauczycielki wciąż jest we mnie mocna!) Wystarczy wydrukować tą wersję na kolorowej kartce żeby wciąż zachować jej ozdobny charakter. Chyba, że jesteś minimalistą i lubisz wersję czarno-białą. Wtedy po prostu wydrukuj.

Świąteczna lista zadań – kategorie.

Ja wiem, że w każdym domu podział zadań jest inny. Chcę tylko delikatnie podkreślić, że podzieliłam ją zgodnie z tym, jak to wygląda u mnie. Co innego pewnie znajdzie się u Ciebie w sprawach do ogarnięcia w ostatniej chwili. Może to będzie kwestia przygotowania stroju dla św. Mikołaja ;)? A może przeniesienie wszystkiego do auta? Choćbym bardzo chciała to każdy z nas indywidualnie obchodzi Święta i dostosowanie listy do każdego z moich Czytelników graniczy z cudem. Chociaż Święta są po to żeby próbować ;) Daj mi znać w komentarzu czego Twoim zdaniem zabrakło na liście tak żebym mogła ją poprawić w przyszłości. Z góry dziękuję za sugestie! <3

Świąteczną listę zadań pobierzesz całkowicie za darmo po zapisaniu się na mój newsletter.

Uzupełnij poniższe pola i kliknij „potwierdź” a lista przyjdzie bezpośrednio na Twój e-mail. Prościej się nie da!

Podaj e-mail a wyślę Ci listę ->

Zaznacz

PS. Jeśli znasz kogoś komu ta lista się przyda wyślij mu linka. Na pewno ucieszy się z Twojej pomocy:)

Nie masz pomysłu na świąteczne prezenty? Zobacz jak zorganizować Święta inaczej. I pobierz też harmonogram domowych obowiązków żeby w końcu zapanować nad porządkiem w swoim domu.