newsletter-poukladanej-mysli
Zdrowe nawyki

Darmowy ebook: 53 wskazówki – Jak oszczędzać pieniądze?

Moje szybkie i sprawdzone sposoby na oszczędzanie. Uwielbiam internet za jego jasną stronę. Za setki inspiracji, lifehacków i dzielenie się doświadczeniami. Wiem, że zaradne gospodynie często przekazują swoim córkom sposoby na oszczędne prowadzenie domu, ale u mnie takiej tradycji nie było. Wręcz przeciwnie: to moja mama powinna się uczyć gospodarności ode mnie;) I to właśnie dzięki internetowi trafiłam na wiele prostych sposobów oszczędzania, życia w zgodzie z eko i zero waste. Sposobów, które testuję i wdrażam w swojej codzienności. Oto mój zbiór 53 wskazówek na to by oszczędzać w różnych obszarach życia.

Uwaga, ostrzegam! Możesz trafić na dużo oklepanych metod, które już stosujesz w swoim życiu, ale przygotowałam ten wpis z myślą o osobach, które są trochę jak moja własna mama… Czyli nigdy nie brały tych „oczywistości” pod uwagę. Dla ułatwienia podzieliłam wpis na kategorie.

Zebrałam je w całość i udostępniam Ci za darmo. Zostaw e-mail, a wyślę Ci ebook z 53 wskazówkami: Jak oszczędzać pieniądze?

* pola wymagane
Zgoda na otrzymywanie wiadomości

I jeszcze troszkę więcej moich lifehacków – znajdziesz TUTAJ.

Jak zaoszczędzić papier? Moje sprawdzone sposoby znajdziesz TUTAJ.